Індивідуальні заняття з англійської мови

Якщо Ви прагнете почати вивчення англійської мови або вдосконалити свої знання у сфері загальної англійської, англійської мови для бізнесу, IT чи медичної сфери, то індивідуальні заняття є оптимальним рішенням, аби швидко опанувати необхідний матеріал. Завдяки комунікативному підходу до проведення занять Ви з легкістю зможете спілкуватись англійською у різних життєвих ситуаціях. Курс розробляється з урахуванням Ваших індивідуальних потреб.

Вартість курсу визначається відповідно до індивідуальних потреб замовника.

01.
Онлайн заняття
Онлайн заняття проводяться на платформі дистанційного навчання, що дозволяє легко керувати процесом навчання і знаходитись на зв’язку з викладачем навіть поза часом занять.
02.
Очна форма навчання
Заняття також проводяться в очній формі на території нашого центру.
Для оформлення замовлення зв’яжіться з нами за номером телефону чи електронною адресою або залиште повідомлення на сайті

ЗГОДА
на обробку персональних даних

Я, користувач сайту www.ld-initiatives.com.ua, даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Я повідомлений/а про внесення моїх даних до бази персональних даних «Клієнти центру «L&D initiatives» й обробку такої інформації про мене:

Обробка й використання персональних даних здійснюється з метою належного надання послуг дизайну навчального середовища / проведення семінарів і вебінарів у сфері комунікації та використання англійської мови у професійній діяльності / проведення курсів іноземних мов і розмовних клубів / здійснення перекладів.

Захист персональних даних та нерозголошення відомостей про суб’єкта персональних даних здійснюється за винятком випадків, коли надання такої інформації є обов’язковим відповідно до чинного законодавства України та необхідним для надання послуг клієнтові.

Залишаючи заявку на сайті центру «L&D initiatives», я добровільно погоджуюсь надати зазначені вище персональні дані про себе для загального доступу необмеженому колу осіб в рамках використання бази персональних даних «Клієнти центру «L&D initiatives» з метою надання мені послуг.

Зазначена згода діє безстроково з моменту відмітки поля «Я даю згоду на обробку моїх персональних даних» на сайті ... Згоду може бути відкликано шляхом направлення відповідної письмової заяви на електронну адресу info.ldinitiatives@gmail.com. У темі листа слід вказати «Відмова від обробки персональних даних».

Зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мені відомий і зрозумілий.