Семінари / вебінари

01.
Q&A business webinar

Ми створили цей вебінар запитань-відповідей, аби Ви могли отримати потрібну Вам інформацію про правила спілкування англійською мовою в діловому середовищі. Що таке small talk, і як підготуватись до неформальної бесіди з діловими партнерами? Як сформулювати листа? Що потрібно знати про правила етикету ділового спілкування? Реєструйтесь на вебінар, надсилайте свої запитання, і ми дамо Вам практичні поради про те, як ефективно використовувати англійську мову для своїх потреб.


Мови вебінару – українська / англійська.
Тривалість вебінару – 2 години.
Вартість вебінару – 12 000 грн.

02.
Small Talk workshop

Основа успішного й стабільного розвитку бізнесу – це налагодження контактів із потенційними партнерами й клієнтами. Але як почати розмову з незнайомцем, аби викликати довіру й бажання співпрацювати? Під час цього тренінгу з основ неформального бізнес-спілкування Ви дізнаєтесь, на які теми краще розмовляти, і як розпочати бесіду. Ми обговоримо основні етапи й принципи неформального спілкування і, звичайно, потренуємось їх використовувати. Ви опануєте основні підходи до small talk і вибудуєте свою власну стратегію бізнес-знайомств.

Мови тренінгу – українська / англійська.
Тривалість тренінгу – 2 години.
Вартість тренінгу – 12 000 грн.

Для оформлення замовлення зв’яжіться з нами за номером телефону чи електронною адресою або залиште повідомлення на сайті

ЗГОДА
на обробку персональних даних

Я, користувач сайту www.ld-initiatives.com.ua, даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Я повідомлений/а про внесення моїх даних до бази персональних даних «Клієнти центру «L&D initiatives» й обробку такої інформації про мене:

Обробка й використання персональних даних здійснюється з метою належного надання послуг дизайну навчального середовища / проведення семінарів і вебінарів у сфері комунікації та використання англійської мови у професійній діяльності / проведення курсів іноземних мов і розмовних клубів / здійснення перекладів.

Захист персональних даних та нерозголошення відомостей про суб’єкта персональних даних здійснюється за винятком випадків, коли надання такої інформації є обов’язковим відповідно до чинного законодавства України та необхідним для надання послуг клієнтові.

Залишаючи заявку на сайті центру «L&D initiatives», я добровільно погоджуюсь надати зазначені вище персональні дані про себе для загального доступу необмеженому колу осіб в рамках використання бази персональних даних «Клієнти центру «L&D initiatives» з метою надання мені послуг.

Зазначена згода діє безстроково з моменту відмітки поля «Я даю згоду на обробку моїх персональних даних» на сайті ... Згоду може бути відкликано шляхом направлення відповідної письмової заяви на електронну адресу info.ldinitiatives@gmail.com. У темі листа слід вказати «Відмова від обробки персональних даних».

Зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мені відомий і зрозумілий.