Практичний курс фонетики

Ми часто захоплюємось бездоганною вимовою носіїв англійської мови й хочемо розмовляти так само, аби почуватись впевнено у спілкуванні з нашими іноземними друзями чи партнерами по роботі. Якщо Ви прагнете вдосконалити свою вимову, відчути, як наголос та інтонація впливають на зміст сказаного, пізнати силу свого голосу й навчитись ним керувати, то ми Вам у цьому допоможемо.

Курс фонетики доступний лише в очній формі, але всі студенти мають доступ до платформи дистанційного навчання, де можна ознайомитись із матеріалами і бути на зв’язку з викладачем навіть поза часом занять.

  • Формати навчання – індивідуальні / групові заняття.
  • Кількість осіб у групі: 4-6.
  • Набір в групи проводиться раз у два місяці.

Вартість індивідуальних занять визначається відповідно до потреб замовника.

01.
Курс фонетики
Тривалість курсу (для груп): 30 занять (4 місяці)
Тривалість одного заняття: 90 хв
Заняття проводяться: двічі на тиждень
Вартість курсу: 33 000 грн
За умови оплати вартості курсу одним платежем надається знижка 5%
Розклад занять
Розклад занять: вівторок і четвер, 17:30-19:00
Для оформлення замовлення зв’яжіться з нами за номером телефону чи електронною адресою або залиште повідомлення на сайті

ЗГОДА
на обробку персональних даних

Я, користувач сайту www.ld-initiatives.com.ua, даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Я повідомлений/а про внесення моїх даних до бази персональних даних «Клієнти центру «L&D initiatives» й обробку такої інформації про мене:

Обробка й використання персональних даних здійснюється з метою належного надання послуг дизайну навчального середовища / проведення семінарів і вебінарів у сфері комунікації та використання англійської мови у професійній діяльності / проведення курсів іноземних мов і розмовних клубів / здійснення перекладів.

Захист персональних даних та нерозголошення відомостей про суб’єкта персональних даних здійснюється за винятком випадків, коли надання такої інформації є обов’язковим відповідно до чинного законодавства України та необхідним для надання послуг клієнтові.

Залишаючи заявку на сайті центру «L&D initiatives», я добровільно погоджуюсь надати зазначені вище персональні дані про себе для загального доступу необмеженому колу осіб в рамках використання бази персональних даних «Клієнти центру «L&D initiatives» з метою надання мені послуг.

Зазначена згода діє безстроково з моменту відмітки поля «Я даю згоду на обробку моїх персональних даних» на сайті ... Згоду може бути відкликано шляхом направлення відповідної письмової заяви на електронну адресу info.ldinitiatives@gmail.com. У темі листа слід вказати «Відмова від обробки персональних даних».

Зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мені відомий і зрозумілий.