Курси англійської мови

Розширюйте свої професійні можливості, вивчаючи англійську з нами!

У нашому центрі Ви можете обрати індивідуальні або групові заняття у стандартному й інтенсивному режимах. Ми допоможемо Вам опанувати англійську мову для повсякденного спілкування, а також підготуємо до роботи у певній галузі, як-от бізнесі, медицині чи економіці.

Перед записом на курс ми запропонуємо Вам пройти тестування, аби обрати комфортний для Вас рівень навчання.

Усі клієнти центру мають доступ до платформи дистанційного навчання, що дозволяє легко керувати процесом і знаходитись на зв’язку з викладачем та іншими учасниками курсу навіть поза часом занять.

Відвідайте відповідні сторінки на нашому сайті, щоб отримати детальну інформацію про розклад і умови проведення занять.

Для оформлення замовлення зв’яжіться з нами за номером телефону чи електронною адресою або залиште повідомлення на сайті

ЗГОДА
на обробку персональних даних

Я, користувач сайту www.ld-initiatives.com.ua, даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Я повідомлений/а про внесення моїх даних до бази персональних даних «Клієнти центру «L&D initiatives» й обробку такої інформації про мене:

Обробка й використання персональних даних здійснюється з метою належного надання послуг дизайну навчального середовища / проведення семінарів і вебінарів у сфері комунікації та використання англійської мови у професійній діяльності / проведення курсів іноземних мов і розмовних клубів / здійснення перекладів.

Захист персональних даних та нерозголошення відомостей про суб’єкта персональних даних здійснюється за винятком випадків, коли надання такої інформації є обов’язковим відповідно до чинного законодавства України та необхідним для надання послуг клієнтові.

Залишаючи заявку на сайті центру «L&D initiatives», я добровільно погоджуюсь надати зазначені вище персональні дані про себе для загального доступу необмеженому колу осіб в рамках використання бази персональних даних «Клієнти центру «L&D initiatives» з метою надання мені послуг.

Зазначена згода діє безстроково з моменту відмітки поля «Я даю згоду на обробку моїх персональних даних» на сайті ... Згоду може бути відкликано шляхом направлення відповідної письмової заяви на електронну адресу info.ldinitiatives@gmail.com. У темі листа слід вказати «Відмова від обробки персональних даних».

Зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мені відомий і зрозумілий.