Переклади

Для компаній

Ми надаємо послуги перекладу ділових документів, презентацій, перемовин у парі мов українська-англійська. Усі переклади здійснюються професійними перекладачами, які мають відповідну освіту й досвід роботи.
Вартість перекладу визначається індивідуально.

 

Для науковців

Для сучасного науковця визнання його праць на міжнародному рівні є важливим показником успішної кар’єри. Тому публікація своїх наукових здобутків у авторитетних закордонних виданнях є назрілою справою, як ніколи раніше. Аби допомогти Вам розвивати свій науковий потенціал і стати ближчими до міжнародної наукової спільноти, ми пропонуємо послуги перекладу статей та інших наукових праць англійською мовою для публікації у закордонних виданнях, які входять до наукометричних баз, зокрема Scopus і Web of Science.
Вартість перекладу визначається індивідуально.

Для оформлення замовлення зв’яжіться з нами за номером телефону чи електронною адресою або залиште повідомлення на сайті

ЗГОДА
на обробку персональних даних

Я, користувач сайту www.ld-initiatives.com.ua, даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Я повідомлений/а про внесення моїх даних до бази персональних даних «Клієнти центру «L&D initiatives» й обробку такої інформації про мене:

Обробка й використання персональних даних здійснюється з метою належного надання послуг дизайну навчального середовища / проведення семінарів і вебінарів у сфері комунікації та використання англійської мови у професійній діяльності / проведення курсів іноземних мов і розмовних клубів / здійснення перекладів.

Захист персональних даних та нерозголошення відомостей про суб’єкта персональних даних здійснюється за винятком випадків, коли надання такої інформації є обов’язковим відповідно до чинного законодавства України та необхідним для надання послуг клієнтові.

Залишаючи заявку на сайті центру «L&D initiatives», я добровільно погоджуюсь надати зазначені вище персональні дані про себе для загального доступу необмеженому колу осіб в рамках використання бази персональних даних «Клієнти центру «L&D initiatives» з метою надання мені послуг.

Зазначена згода діє безстроково з моменту відмітки поля «Я даю згоду на обробку моїх персональних даних» на сайті ... Згоду може бути відкликано шляхом направлення відповідної письмової заяви на електронну адресу info.ldinitiatives@gmail.com. У темі листа слід вказати «Відмова від обробки персональних даних».

Зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мені відомий і зрозумілий.